Новини 2019-06-10 19:30

Після інавгурації Зеленського збільшилась кількість російських фейків - ЗСУ

Зазначається, що деякі матеріали підхоплюються українськими ЗМІ.
Росія активізувала інформаційні операції проти Збройних Сил України після інавгурації Володимира Зеленського. Про це йдеться у повідомленні Сухопутних військ Збройних Сил.

 

“Після інавгурації Президента України Володимира Зеленського активізувались дії російських підрозділів інформаційних операцій, спрямовані на дестабілізацію ситуації в Збройних Силах України, дискредитацію керівного складу Збройних Сил, дезінформацію суспільства: українського, російського та світової спільноти. Всі ці дії організовуються за одним сценарієм: на відкритих майданчиках соціальної журналістики, підконтрольними головному розвідувальному управлінню генерального штабу Російської Федерації (які не мають навіть механізму попередньої модерації) розміщуються фейкові матеріали, які потім поширюються в соціальних мережах. В залежності від розвитку ситуації ці матеріали можуть підхоплюватись популярними ЗМІ з високим рівнем довіри та значним представництвом в світі (наприклад телевізійними каналами Russia Today та «Спутник»”, йдеться у повідомленні.

 

Наголошується, що на жаль, деякі подібні матеріали підхоплюються українськими ЗМІ, що є особливо небезпечним сьогодні, в умовах політичної боротьби напередодні парламентських виборів.

 

Крім того, командувананя Сухопутних військ ЗСУ закликало перевіряти всю інформацію, не поширювати російські фейки та не піддаватись на провокації.

схожі новини