Новини 12:41

Рада Європи дала оцінку судової реформи в Україні

Зазначається, що експерти підкреслили високу ефективність впровадження реформи.

Рада Європи зробила експертну оцінку судової реформи в Україні за період з 2014 по 2018 рік, і перевірила відповідність реформи європейським стандартам і рекомендаціям. Про це повідомляється у звіті на сайті Ради Європи.

 

Зазначається, що зусилля у прийнятті законодавчих змін заслуговують високої оцінки. 

 

"На законодавчому рівні, і в значній мірі також на інституціональному рівні, цілі, викладені у Стратегії (судової реформи), були досягнуті“, - йдеться у документі.

 

Крім того, експерти підкреслили високу ефективність впровадження реформи “у порівнянні з іншими великими реформами в сфері правосуддя і люстраційними процедурами“.

 

Наголошується, що результати судової реформи показують “позитивну тенденцію в підвищенні професіоналізму, ефективності та якості правосуддя, а також зменшення корупції“.

 

Нагадаємо, голова Верховної Ради України Андрій Парубій 18 липня підписав закон "Про внесення змін до закону "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з ухваленням закону "Про Вищий антикорупційний суд".

 

Як повідомлялося,  12 липня Верховна рада України схвалила в другому читанні законопроект №7441 "Про внесення змін до закону "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з ухваленням закону "Про Вищий антикорупційний суд". За документ проголосували 254 народних депутати.

 

 

 

 


 

схожі новини