Новини 16:04

На Одещині пройшли успішні випробування модернізованих ракет "Вільха-Р"

У випробуваннях взяли участь секретар РНБО Олександр Данилюк та міністр оборони Степан Полторак.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк та міністр оборони Степан Полторак у четвер, 13 червня, взяли участь у випробуваннях модернізованих ракет реактивної системи залпового вогню "Вільха". Про це повідомляє прес-служба РНБО.

 

Як зазначається, державні випробування модернізованих ракет "Вільха-Р", що відбулися на півдні Одеської області, підтвердили відповідність характеристик виробу заданим у тактико-технічному завданні.

 

 

 

Своєю чергою, Данилюк наголосив, що питання підвищення бойового потенціалу Збройних Сил є одним з найважливіших для РНБО України. У цьому контексті Секретар РНБО нагадав, що Рада ухвалила ряд рішень щодо забезпечення якнайшвидшого прийняття на озброєння та постачання сучасної та ефективної ракетної зброї для армії.

 

 

Зауважимо, ракети "Вільха" - розробка конструкторів державного підприємства "Державне конструкторське бюро "Луч" у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами ОПК України. Виробництво цієї унікальної потужної високоточної зброї, яка за своїми бойовими можливостями перевищує аналогічну зброю російського виробництва, здійснюватиметься за замкненим циклом.

 

Як повідомлялося, на полігоні Збройних сил України на півдні України відбувся черговий етап випробувань українських ракет "Вільха - М" та ракет з касетною бойовою частиною "Вільха - Р". Згодом з'явилися фото та відео з випробувань ракетного комплексу.

схожі новини