Новини 19:52

ЦВК зареєструвала вже 188 кандидатів-мажоритарників

Також ЦВК зареєструвала 53 кандидати, які балотуються в одномандатних виборчих округах.

Центральна виборча комісія у четвер, 13 червня, зареєструвала ще 53 кандидати у народні депутати на позачергових парламентських виборах, які балотуються в одномандатних виборчих округах. Про це повідомляє Укрінформ.

 

"Сьогодні комісія зареєструвала 53 кандидати у народні депутати України в одномандатних виборчих округах, в тому числі: які балотуються у порядку самовисування – 42, висунутих політичними партіями – 11", - поінформували у Центрвиборчкомі.

 

Зазначається, що серед зареєстрованих кандидатів від партій один висунутий партією "Біла Церква разом", 10 – партією "Демократична сокира".


Таким чином, станом на 13 червня в одномандатних виборчих округах зареєстровано 188 кандидатів у народні депутати України, в тому числі: ті, які балотуються у порядку самовисування – 170, висунутих політичними партіями – 18.

 

Як повідомлялося, партія Петра Порошенка "Європейська солідарність" у четвер, 13 червня, оприлюднила першу 50-ку виборчого списку кандидатів у народні депутати України у багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах 21 липня.

схожі новини