Новини 2019-06-17 13:54

Бойовики поширюють фейки про ЗСУ та перших осіб держави - штаб

Йдеться про інформацію про нібито заняття позицій підрозділом ДУК "Правий сектор" та військовослужбовцями окремої механізованої бригади ім. Короля Данила на території Донецька.

Пропагандистські ресурси бойовиків ОРДЛО поширили інформаційні фейки про підрозділи Збройних сил України на Донбасі з метою дискредитації підрозділів ЗСУ та перших осіб держави. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

Зазначається, що інформація, що поширюється у мережі про нібито заняття позицій підрозділом ДУК "Правий сектор" та військовослужбовцями окремої механізованої бригади ім.Короля Данила безпосередньо на території міста Донецька, не відповідає дійсності. 

 

"Для створення цього повідомлення було використано недостовірну інформацію, зокрема, залучено особисті дані осіб, що колись були бійцями добровольчих підрозділів, але наразі проходять службу у лавах Збройних Сил України", - йдеться у повідомленні.

 

"Мета цього інформаційного вкиду спрямована на дискредитацію підрозділів ЗСУ та перших осіб держави в контексті політичних процесів, що відбуваються в Україні та на зовнішньополітичній арені. Зокрема, на тлі майбутнього засідання ТКГ у Мінську та спланованих найближчим часом закордонних візитів політичного керівництва України", - наголошується у повідомленні. 

 

Нагадаємо, 17 червня стало відомо, що перед проведенням засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську окупаційна "адміністрація" ОРДЛО розгорнула інформаційну кампанію спрямовану на дискредитацію підрозділів операції Об’єднаних сил.

 

 

схожі новини