Новини 2019-06-18 15:56

Зеленський заявив, що транзит газу через Україну буде продовжений

Він зауважив, що Україні "ніхто не буде викручувати руки".

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що контракт по транзиту газу через Україну буде продовжений. Про це він заявив 18 червня на брифінгу з канцлером Німеччини Ангелою Меркель у Берліні.

 

За його словами, Україні "ніхто не буде викручувати руки".

 

"Для нас важливо, і я почув підтвердження від фрау Меркель, щоб наша газотранспортна система була заповнена газом. Що стосується ризиків... Ви знаєте, що у нас закінчується контракт у кінці цього року, ми ведемо переговори. І я думаю, що найближчим часом наші групи сядуть... і ми домовимося. І ніхто Україні не буде викручувати руки", -  зауважив  президент України.

 

Нагадаємо, 18 червня Зеленський прибув до столиці Німеччини з одноденним візитом. Зокрема, український президент зустрівся з главою Бундестагу Вольфгангом Шойбле. Під час зустрічі обговорювалося питання припинення війни та повернення заручників. Зеленський зауважив, що обмін людей хоча б 10 на 10 чи 15 на 15 міг би показати бажання іншої сторони почати процес деескалації. Крім того, президент повідомив, що Україна починає проект розбудови Донбасу вже зараз.

 

Як повідомлялося, президент України  17 червня прибув з одноденним офіційним візитом до Парижа. Він провів зустріч із Головою Сенату Республіки Жераром Ларше. Французький посадовець наголосив на підтримці територіальної цілісності та суверенітету України.  

 

Також, Зеленський обговорив конкретні проекти в Україні з флагманами французького бізнесу.