Новини 14:59

У зоні ООС пройшов перший етап відводу сторін поблизу Станиці Луганської

Загалом розведення сил і засобів на ділянці №1 планується проводити упродовж трьох діб - у період з 26 по 28 червня.

У середу, 26 червня, українські військові відійшли з однієї з позицій, що знаходилась перед КПВВ "Станиця Луганська". Про це повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

Як зазначається, відведення сил відбувалось під наглядом представників ОБСЄ, які були по обидві сторони. Крім того, за відведенням військ спостерігав особисто командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський. За його словами, це перший етап відводу сторін від околиць Станиці Луганської.

 

"По сигналу сигнальних ракет з нашої сторони та сторони бойовиків наші військові покинули визначені ОБСЄ позиції. Наразі не відомо, чи відвів своїх військових противник, за цим уже стежать представники наглядової місії ОБСЄ. Також очікується на днях приїзд представника української тристоронньої контактної групи Леоніда Кучми для того, щоб продовжити роботу з відведення сторін на визначені Мінськими домовленостями рубежі", - йдеться в повідомленні.

 

У штабі інформують, що розведення сил і засобів на ділянці №1 планується проводити упродовж трьох діб - у період з 26 по 28 червня. Ще одна доба дається на здійснення офіційної заяви про розведення сил і засобів та ще одна доба - на проведення інспектування СММ ОБСЄ виконання зобов’язань щодо розведення і оголошення результатів розведення сторін.

 

"Практичне виконання вимог Мінського процесу щодо заходів розведення сторін на зазначеній ділянці №1 "Станиця Луганська" планувалося здійснити ще з 2016 року", - додали у штабі.

 

Як повідомлялося, збройні формування Російської Федерації у суботу, 8 червня, зірвали домовленності щодо розведення сил і засобів поблизу Станиці Луганської, яке було заплановане на 16 червня. 

 

схожі новини