Новини 2019-06-26 17:35

На окупованому Донбасі почали підготовку до перепису населення - розвідка

За інформацією ГУР, перепис населення буде проводитись для прихованого формування бази даних “мобілізаційного ресурсу” ОРДіЛО.

Російські окупаційні адміністрації шукають додаткові "мобілізаційні ресурси" на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях для укомплектування особовим складом незаконних збройних формувань. Про це у середу, 26 червня, під час брифінгу повідомив речник Міноборони Максим Праута, посилаючись на дані Головного управління розвідки.

 

Як зазначається, наразі триває підготовка до перепису населення для прихованого формування бази даних “мобілізаційного ресурсу” та проведення призовної кампанії.

 

"Водночас, якість поповнення, яке надходить з військкоматів до з’єднань і частин російсько-окупаційних військ, поступово знижується. Відтак, окупанти змушені доукомплектовувати з’єднання і частини особами віком старше 45 років, значна частина з яких не відповідають вимогам до проходження військової служби за станом здоров’я", - повідомили у Міноборони.

 

Раніше заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що після підписання указу Владіміра Путіна про спрощений порядок отримання громадянства РФ для мешканців окупованих територій Донбасу, Росія готується до верифікації пенсіонерів та перепису населення.

схожі новини