Новини 2019-07-01 11:16

СБУ викрила схему розкрадання коштів в державному підприємстві "Антонов"

Cтратегічному підприємству оборонного комплексу нанесено збитки на суму понад 5 млн гривень.

Контррозвідники Служби безпеки України встановили, що полковник одного з військових представництв Міністерства оборони організував механізм розкрадання та привласнення коштів державного підприємства "Антонов". Про це у понеділок, 1 липня, повідомила прес-служба СБУ у Facebook.

 

У СБУ повідомили, що стратегічному підприємству оборонного комплексу нанесено збитки на суму понад 5 млн гривень.

 

"Оборудка відбувалась через укладання фіктивних цивільно-правових угод на надання послуг з проведення робіт щодо визначення технічного стану літаків, які прибували на ремонт. Насправді жодні перевірки не здійснювалися, а літаки передавали замовнику із підробленими сертифікатами безпеки, що могло призвести до аварійних ситуацій та людських жертв", - йдеться у повідомленні.

 

У прес-службі зазначили, що за даним фактом було відкрито кримінальне провадження. Після того були проведені обшуки, під час яких  виявили ряд документів, пов'язаних з цією "схемою".

 

"Наразі слідчі оголосили зловмиснику про підозру, вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Перевіряється також можлива причетність до оборудки інших посадових осіб Міноборони", - додали в СБУ.

 

Як повідомлялося, працівники Державного бюро розслідувань провели 40 обшуків у справі за фактом закупівлі для потреб Міністерства оборони непридатного майна за завищеними цінами. 

 

 

схожі новини