Новини 2019-07-01 12:37

Стало відомо, коли спостерігачі ПАРЄ приїдуть в Україну

Делегація асамблеї РЄ здійснить передвиборний візит до України 2-3 липня для оцінки виборчої кампанії та політичного клімату до проведення дострокових парламентських виборів 21 липня.

Наступного тижня делегація Парламентської асамблеї Ради Європи відвідає Україну з метою оцінки ходу кампанії перед парламентськими виборами 21 липня. Про це повідомляє прес-служба ПАРЄ.

 

Так, делегація Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) здійснить передвиборний візит до України 2-3 липня 2019 року для оцінки виборчої кампанії та політичного клімату до проведення дострокових парламентських виборів 21 липня.

 

Зокрема, у Києві відбудеться зустріч делегації з Президентом України, міністром внутрішніх справ, українською делегацією в ПАРЄ, а також із головою Центральної виборчої комісії.

 

Також заплановані зустрічі з лідерами та представниками політичних партій, які беруть участь у виборах, представниками НГО, ЗМІ, міжнародних організацій та дипломатичного корпусу.

 

Зазначається, що  у кінці візиту делегація видасть заяву.

 

Своєю чергою, до складу делегації ПАРЄ увійшли парламентарії від Нідерландів, Польщі, Сан-Марино та Азербайджану.

 

Нагадаємо, що комітет Верховної ради із закордонних справ ухвалив рішення призупинити участь української делегації в сесії Парламентської Ради Європи до рішення Венеціанської комісії щодо повноважень делегатів від Державної думи Росії, обраних за участю мешканців окупованого Криму.

 

Як повідомлялось, 21 травня Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

 

 

 

 

схожі новини