Новини 2019-07-04 12:21

Під Нацрадою вимагають поновити мовлення "Армія FM" на Донбасі та в Криму

Близько сорока осіб перебувають в холі будівлі та намагаються пройти на засідання.

У холі будівлі Нацради з питань телебачення та радіомовлення у четвер, 4 липня, проходить акція з вимогою продовжити дозвіл на мовлення єдиної української військової радіостанції "Армія FM" на Донбасі та в Криму. Про це повідомляє Укрінформ.

 

Як зазначається, наразі близько сорока осіб перебувають в холі будівлі та намагаються пройти на засідання. Своєю чергою, охорона пропускає на саме засідання лише представників ЗМІ.

 

Поруч із залою засідань усередині приміщення перебувають близько десяти представників "Армії FM".

 

Як повідомлялося, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення шість тижнів поспіль не могла провести засідання через відсутність кворуму, унаслідок чого 29 україномовних радіостанцій і телеканалів, серед яких також військове радіо "Армія FM", можуть припинити трансляцію у зоні ООС та на окупованих територіях Донбасу і Криму вже в липні. 

 

Згодом командування ООС звернулось до Нацради із закликом якнайшвидше поновити мовлення військового радіо "Армія FM" та інших україномовних каналів на території Донецької, Луганської областей та АР Крим. 

 

Своєю чергою, у четвер, 4 липня, має проходити нове засідання Нацради. Серед питань - зокрема, продовження для телерадіоорганізацій дозволів на тимчасове мовлення в зоні проведення операції Об'єднаних сил.

схожі новини