Новини 2019-07-04 12:58

Коломойський назвав війну на Донбасі «внутрішнім громадянським конфліктом»

Олігарх вважає, що цей конфлікт «ніким не інспірований, ніякою Росією».

 Олігарх Ігор Коломойський назвав війну на Донбасі «внутрішнім громадянським конфліктом». Про це повідомляє прес-служба НВ.

 

 «А у нас те, що сталося на Донбасі — це що сталося? ... Це внутрішній громадянський конфлікт», — заявив Коломойський

 

Зокрема, він вважає що, цей конфлікт, попри присутність там російської військової техніки і російських військових, «ніким не інспірований, ніякою Росією».

 

«Вона і зараз там є, російська техніка, і буде. Поки буде конфлікт, буде там російська техніка. Це реалії з життя. Так, вона там є. А у нас американська техніка з цього боку є. І що з цього? Джавелін є у нас? Це чия техніка?» -  заявив олігарх.

 

Також він зазначив,  що США надали Україні військову техніку, «щоб підтримувати конфлікт на Донбасі», тому що «Америці вигідно тримати санкції проти Росії».

 

Крім того, Коломойський визнає факт присутності російських військових на Донбасі, однак каже, що вони «виконують там інтернаціональний обов’язок».

 

«Ми говоримо, що російські військові присутні на Донбасі. Це факт. Вони, правда, переодягнені в відпускників або когось іще. 100% там багато російських військовослужбовців, які поїхали у «відпустку» або в «відрядження», — виконувати інтернаціональний обов’язок. ... І не робіть з цього катастрофу — це нормальне явище», — повідомив він.

До того ж він додав, що в Україну приїхали «виконувати інтернаціональний обов’язок» також із Західної Європи і США, однак не уточнив, що саме має на увазі.

 

«Але у нас основа, шампур цього конфлікту, — це внутрішньоукраїнський конфлікт, який, до речі кажучи, готувався 20 років. Мінімум з 2004 року, з виборів Ющенко-Янукович. Тоді перший раз ясно було, що ми до цього готові», — наголосив Коломойський.

 

Нагадаємо, що Оліхарх Ігор Коломойський закликав оголосити в Україні дефолт за прикладом Греції. 

 

Як повідомлялось, Коломойський 16 травня прилетів в Україну з Ізраїлю.  

схожі новини