Новини 13:25

"Армії FM" продовжили дозвіл на мовлення в зоні ООС

Наступну частину дозволів Нацрада розгляне 11 липня.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення у четвер, 4 липня, продовжила дозвіл на тимчасове мовлення в зоні проведення операції Об'єднаних сил єдиному військовому радіо України "Армія FM". Про це повідомив ветеран АТО, волонтер і блогер Мартін Брест у Facebook.

 

""Армії ФМ" продовжено дозволи на мовлення в частині ООС. І додали Авдіївку і Лисичанськ. Наступна частина дозволів - 11го числа", - повідомив волонтер.

 

Крім того, дозволи також продовжили для інших українських телеканалів і радіостанцій.

 

Як повідомлялося, у холі будівлі Нацради з питань телебачення та радіомовлення у четвер, 4 липня, пройшла акція з вимогою продовжити дозвіл на мовлення єдиної української військової радіостанції "Армія FM" на Донбасі та в Криму.

 

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення шість тижнів поспіль не могла провести засідання через відсутність кворуму, унаслідок чого 29 україномовних радіостанцій і телеканалів, серед яких також військове радіо "Армія FM", можуть припинити трансляцію у зоні ООС та на окупованих територіях Донбасу і Криму вже в липні. 

 

Згодом командування ООС звернулось до Нацради із закликом якнайшвидше поновити мовлення військового радіо "Армія FM" та інших україномовних каналів на території Донецької, Луганської областей та АР Крим.