Новини 15:50

Оприлюднені нові рейтинги партій перед достроковими виборами

У рейтингу партій-лідерів відбулися зміни.

На дострокових парламентських виборах в Україні 5%-ий бар'єр можуть подолати п'ять партій. Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного 29 червня - 3 липня.

 

Так, за даними опитування, лідером електоральних симпатій серед політичних сил є партія "Слуга народу", яку готові підтримати 42,3% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.

 

Крім того,  на даний момент долають прохідний бар'єр "Опозиційна платформа - За життя" (13,4%), "Європейська Солідарність" (8,3%), "Голос" (7,2%) і "Батьківщина" (7,2%).

 

Нагадаємо, що  порівняно з опитуванням, проведеним Соціологічною групою "Рейтинг" 20-24 червня, статистично значимо знизився рейтинг партії "Слуга народу" - з 45,3% до 42,3%.

 

Як повідомлялось, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

схожі новини