Новини 2019-07-09 11:06

САП погодила обвинувачення одному з міністрів

Зараз завдання детективів - належним чином вручити цю підозру.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький 8 липня повідомив, що САП погодила обвинувачення одному з міністрів і кільком головам облдержадміністрацій.

 

"Процес роботи триває, детективи працюють. Наприклад, сьогодні ми погодили повідомлення про підозру одному з міністрів. І зараз завдання детективів - належним чином вручити цю підозру", - сказав він в ефірі ток-шоу "Ехо України" на телеканалі телеканалі "Прямий".

 

Також, за його словами, іде процес погодження, обговорюється процес повідомлення підозр деяким чинним очільникам ОДА, суддям.

 

"Робота йде, і детективи свою роботу роблять, прокурори наглядають. Там, де є консенсус, де є достатня доказова база, суспільство буде бачити результати публічно. Ми їх не будемо приховувати", - сказав Холодницький.

 

Нагадаємо, наприкінці травня президент України Володимир Зеленський на зустрічі з керівниками Національного антикорупційного бюро (НАБУ) і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) дав їм три місяці, щоб досягти прогресу у розслідуванні резонансних схем.