Новини 09:35

Пройти до ВР на виборах найбільші шанси мають 6 партій - КМІС

Оприлюднені нові рейтинги партій перед достроковими виборами.

Пройти до Верховної Ради на виборах 21 липня найбільші шанси мають 6 партій. Про це свідчить опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), проведене з 25 червня по 7 липня 2019.

 

Так, серед тих респондентів, які визначились із кандидатами:

 

  • 48,5% проголосували б за партію «Слуга народу»,
  • 14,1% – за партію «Опозиційна платформа – «За Життя»,
  • 9,2% – за партію «Європейська Солідарність»,
  • 6,2% – за партію «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
  • 4,4% – за партію «Голос»,
  • 4,1% – за партію «Сила і Честь».

 

Зокрема, меншу підтримку мають партії "Опозиційний блок" (2,5%), Радикальна партія Олега Ляшка (2,4%), "Українська стратегія Гройсмана" (2,3%), "Громадянська позиція (1,8%), "Свобода" (1,6%), "Партія Шарія" (1,6%), "Самопоміч" (0,7%), Аграрна партія (0,1%).

 

Крім того, загалом 65,9% респондентів точно або скоріше збираються голосувати на парламентських виборах 21 липня до Верховної Ради, в т.ч. 48,8% точно збираються голосувати на них.

 

Нагадаємо, що 4 липня були оприлюднені нові рейтинги партій перед достроковими виборами.

 

За даними опитування, лідером електоральних симпатій серед політичних сил є партія "Слуга народу", яку готові підтримати 42,3% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.

 

Як повідомлялось, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

 

 

схожі новини