Новини 2019-07-16 14:54

РФ перекидає на окупований Донбас додаткові снайперські підрозділи - розвідка

Командування окупаційних військ вживає заходів для посилення психологічного впливу на військовослужбовців українських силових структур.

Російська Федерація перекидає на тимчасово окуповану територію Донецької та Луганської областей додаткові снайперські підрозділи, озброєні у тому числі снайперськими гвинтівками іноземного виробництва.  Про це у вівторок, 16 липня, повідомив речник Міноборони Максим Праута, посилаючись на дані Головного управління розвідки.

 

Як зазначається, командування окупаційних військ вживає заходів для посилення психологічного впливу на військовослужбовців українських силових структур.

 

"Спостерігається збільшення втрат особового складу у передових підрозділах Об’єднаних сил за рахунок перекидання з території РФ на тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях додаткових снайперських підрозділів", - йдеться у повідомленні.

 

Крім того, РФ вживає заходи з недопущення викриття вищого офіцерського складу ЗС РФ, що проходить службу в органах військового управління 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ за рахунок посилення їх охорони підрозділами спеціального призначення.

 

Як повідомлялося, український волонтер Юрій Мисягін оприлюднив відео знищення 53-ю окремою механізованою бригадою ЗСУ позиції російсько-окупаційних військ у передмісті Горлівки. 

схожі новини