Новини 2019-07-18 10:49

"Шлях до миру". Глава МЗС Німеччини розповів про важливість діалогу з РФ

Гайко Маас заявив, що "без Москви ми не відповімо на актуальні питання світової політики".

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас заявив про важливість продовження розмов з Росією. Про це повідомляє Welt.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала перед форумом "Петербурзький діалог", під час він зустрінеться з російським колегою Сєргеєм Лавровим.

 

"Без Москви ми не відповімо на актуальні питання світової політики. І ми можемо досягти міцного миру в Європі, тільки якщо будемо працювати разом", - зауважив глава німецького дипвідомства.

 

За його словами, саме тому добре зібратися на "Петербурзькому діалозі" з Лавровим. Зокрема, Маас планує з ним обговорити збереження ядерної угоди з Іраном, контроль над озброєннями і ситуацію на сході України.

 

"На Донбасі ми нещодавно бачили невеликі проблиски надії. Щоб ці позитивні сигнали остаточно вказали шлях до миру, Росія повинна зробити конструктивний внесок", - вважає він.

 

Раніше Маас заявив, що планує порушити на переговорах з Лавровим питання про звільнення 24 українських військовополонених моряків і працівників спецслужб.

 

Нагадаємо, 17 липня Лефортовський районний суд Москви продовжив арешт на три місяці останній групі українських моряків Роману Мокряку, Андрію Оприску, Володимиру Терещенку, Сергію Цибізову, Андрію Шевченку. Таким чином суд задовольнив клопотання слідчих ФСБ Росії стосовно усіх 24-ох військовополонених українських моряків. Трьом пораненим морякам, Андрію Артеменку, Андрію Ейдеру, Василю Сороці, продовжили тримання під вартою до 26 жовтня. Усіх інших військовополонених залишили від вартою до 24 жовтня.

 

схожі новини