Новини 2019-07-21 12:45

У Туреччині вже працюють три дільниці. В Анкарі проголосували 15% виборців

Зокрема, загальна кількість виборців у списках 1135.

У Туреччині працює три виборчі дільниці, де українці можуть проголосувати на виборах до парламенту: в Анкарі, Стамбулі та Анталії, загальна кількість виборців у списках 1135.

 

 

"Сьогодні в Туреччині відкрито три виборчі дільниці: в Анкарі, Стамбулі та Анталії. Відверто кажучи, високу дуже активність не очікуємо, бо зараз період відпусток та канікул. Після двох турів президентських виборів, звичайно, було простіше готуватися до ще одного голосування, але жодним чином на серйозність підготовки до процесу це не вплинуло. Надіємося, що, як і в минулі рази, голосування пройде без зауважень та будь-яких ексцесів", - розповіла Ірина Доан, голова виборчої дільниці при посольстві України в Анталії.

 

 

Так, у виборчих списках в Анкарі 214 виборців, в Стамбулі – 581, в Анталії – 340.

 

Зокрема, станом на 12.00 за місцевим часом в Анкарі проголосували 15% виборців. Це дещо менш активна явка, аніж на президентських виборах.

 

Своєю чергою, посольство України в Анкарі сьогодні має посилену охорону: з часу відкриття виборчої дільниці біля посольства перебувають представники державної охорони, які чергуватимуть до 20.00, часу закриття.

 

 

До того ж на виборчій дільниці в Анкарі голосують українці, що мешкають у 62 консульських округах, у Стамбулі – виборці з 13 консульських округів, Анталії – 6. Загалом в Туреччині 81 консульський округ, що відповідає кількості провінцій в країні. Дехто з виборців добирається до дільниць для голосування, долаючи значні відстані.

 

"Прилетіла сьогодні в Анкару з Айдину, спеціально на голосування, адже вболіваю за свою країну. Я - українка, більшу частину свого життя прожила на Херсонщині. Свою українську ідентичність дуже ціную. Бажаю Україні кращого життя", - каже Ірина Литвинова, яка проживає в Туреччині протягом останніх двох років.

 

Нагадаємо, що на виборчій дільниці у Варшаві станом на 11:00 ранку за київським часом проголосувало 423 особи. 

 

Раніше в Австралії  на виборах до Верховної Ради вже проголосувало 40 українців.

 

Також  у Китаї сьогодні. 21 липня,  відкрилось три виборчі закордонні дільниці: в Пекіні, Шанхаї та Гуанчжоу.

 

Як повідомлялось, в  Україні о 8:00 21 липня відкрилися виборчі дільниці, на яких відбудеться голосування на дострокових парламентських виборах.

 

 

 

 

схожі новини