Новини 2019-07-21 20:54

Порошенко запропонував "Голосу" стати партнером "Європейської солідарності" в новій Раді

Лідер ЄС закликав всі політсили відмежуватися від проросійських політсил.

Колишній президент України Петро Порошенко заявив, що бачить партію "Голос" партнером "Європейської солідарності" в новій Верховній Раді. 

 

 

 "Своїм головним партнером ми вважаємо найбільш близьку ідейно нам партію" Голос "", - наголосив він.

 

Зокрема, лідер ЄС закликав всі політсили відмежуватися від проросійських політсил.

 

"Стратегічні завдання - не допустити до реальної влади" окупаційну платформу ", тепер уже саме так - цих путінських маріонеток не повинно бути ні в коаліції, ні в уряді, щоб вони зсередини уряду не виконували поставлені Путіним і Москвою завдання. Ми з вами повинні не допустити цього ", - зауважив він.

 

За його словами, його політична сила очікує, "що вже до ранку всі, хто проходить до Верховної Ради, відмежуються від платформи Бойко і Медведчука і засвідчать свою позицію щодо неприйнятності співробітництва з 5 колоною".

 

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що запрошує лідера партії "Голос" Святослава Вакарчука обговорити посаду прем’єр-міністра.

 

Нагадаємо, стали відомі результати Національного екзит-полу у дострокових парламентських виборах станом на 18:00.  За даними Національного екзит-полу, лідирує партія "Слуга народу" (43, 9 %), "Опозиційна платформа - За життя" (11, 5%), "Європейська солідарність"(8,9%). Водночас "Батьківщина" набирає 7, 6%, а "Голос"  - 6, 3%.

 

Як повідомлялось, в  Україні о 8:00 21 липня відкрилися виборчі дільниці, на яких відбудеться голосування на дострокових парламентських виборах.

схожі новини