Новини 2011-05-25 12:50

Саркозі не отримає дивідендів від арешту Стросс-Кана

Секс-скандал за участі колишнього голови Міжнародного валютного фонду Домініком Стросс-Каном не піде на користь нинішньому президенту Франції Ніколя Саркозі. Про це пише видання Rzeczpospolita.

Домінік Стросс-Кан був омріяним кандидатом на президента від Соціалістичної партії Франції. Після нещодавнього скандалу стало відомо, що екс-голова МВФ не буде брати участі у виборах 2012 року. Однак, це не означає, що французи проголосують за діючого президента Ніколя Саркозі.

Більшість французів радше проголосують за двох інших потенційних кандидатів від лівих сил, зокрема, за Мартін Обрі та Франсуа Олланда.

Згідно з останнім опитуванням, саме ці кандидати отримуючи в другому турі 59% і 62% голосів, відповідно, з легкістю переможуть Ніколя Саркозі.

Нагадаємо, Стросс-Кана затримали 14 травня в Нью-Йорку на підставі заяви покоївки готелю Sofitel, що звернулася в поліцію зі скаргою на сексуальні дії насильницького характеру з боку високопоставленого постояльця.

19 травня глава МВФ поінформував керівництво організації про намір покинути свій пост у зв'язку кримінальним розслідуванням у його справі.

20 травня адвокати Стросс-Кана, якого суд Нью-Йорка дозволив відпустити під заставу, внесли за нього мільйон доларів і страхову заставу в розмірі 5 мільйонів доларів.