Новини 2019-07-22 17:29

Поліція направила гелікоптер зі спецпризначенцями на округ, де програє Пашинський

Головним завданням силовиків є забезпечення публічного порядку та безпеки під час транспортування виборчої документації з дільничних до окружної виборчої комісії.

Поліція направила у Житомирську область гелікоптер зі спецпідрозділом тактико-оперативного реагування (ТОР) для забезпечення правопорядку під час підрахунку голосів на виборчому окрузі №64. Про це у понеділок, 22 липня, повідомляє прес-служба Національної поліції України.

 

"Сьогодні, 22 липня, з Києва в Житомирську область прибув спецзагін поліцейських тактико-оперативного реагування (ТОР) патрульної поліції. Рішення направити в м. Коростень вертольотом Мі-8 придані сили поліції було прийняте після аналізу оперативної обстановки та інформації про можливі провокації під час транспортування виборчої документації з дільничних виборчих комісій - до окружної виборчої комісії №64, яка розташована в Коростені", - йдеться в повідомленні.

 

Наголошується, що спецпризначенці направлені на Житомирщину для підсилення місцевої поліції та допомоги у забезпеченні публічного порядку та безпеки, а також реагування на будь-які зміни в оперативній обстановці.

 

Зазначимо, що в окрузі №64 балотується скандальний нардеп від "Народного фронту" Сергій Пашинський.

 

Так, прес-служба партії "Слуга народу" повідомила, що партія буде оскаржувати результати на окремих дільницях на цьому окрузі.

 

"У 64-му окрузі на Житомирщині, де програє Сергій Пашинський, великий розрив між кандидатами, там відбуваються незрозумілі події та з’являються тітушки", — йдеться у повідомленні.

 

Зауважимо, що за результатами підрахунку 61,2% протоколів, лідирує в окрузі представник партії "Слуга народу" В'ячеслав Сігачов (28,74% голосів). Другим іде самовисуванець Володимир Арешонков (26,51%), Сергій Пашинський, який балотувався як самовисуванець, на третьому місці з результатом 17,62%.

 

Як повідомлялось, у неділю, 21 липня, відбулися парламентські вибори до Верховної Ради України.