Новини 17:48

Генпрокуратура знову викликала на допит Андрія Портнова

Допит має відбутися 29 липня об 11:00 в управлінні спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури.

Генеральна прокуратура України повторно викликає на допит колишнього заступника Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрія Портнова по справі про вбивства на Майдані під час Революції гідності. Про це у понеділок, 22 липня, повідомляється на сайті ГПУ.

 

Як зазначається, допит має відбутися 29 липня об 11:00 в управлінні спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури.

 

Крім того, у повістці повідомляється, що Портнова викликають на допит як свідка у кримінальному провадженні.

 

Зазначимо, Генеральна прокуратура розслідує злочинне перешкоджання Евромайдану в листопаді 2013 - лютому 2014 року, зловживання владою правоохоронцями, організацію умисних вбивств.

 

Як повідомлялося, колишній глава Головного управління з питань судоустрою Адміністрації президента (АП) та заступник глави АП при Віктору Януковичу Андрій Портнов повернувся в Україну 19 травня 2019.

 

19 червня стало відомо, що Портнова поновили на посаді професора у КНУ. Він мав працювати у виші з 1 вересня 2019 по 30 червня 2020 року. Однак, у зв'язку з акцією протесту "Ні Портнову в КНУ!", ректор університету Леонід Губерський увечері 20 червня скасував свій наказ щодо призначення професором кафедри конституційного права юридичного факультету Андрія Портнова.