Новини 2019-07-23 09:41

На окупований Донбас прибули снайпери РФ із завданням знищити камери СММ ОБСЄ - штаб

Як зазначається, встановлені онлайн-відеокамери спостереження дозволяють здійснювати відеофіксацію ситуації у режимі роботи 24/7.

Командування Об'єднаних сил повідомило, що до тимчасово окупованого Донецька прибули російські групи снайперів із завданням підготовки та здійснення обстрілів, знищення відеокамер спостереження Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, які встановлені у відповідності до Мінських домовленостей на окремих ділянках лінії розмежування. Про це у вівторок, 23 липня, інформує прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

Як зазначається, встановлені співробітниками СММ ОБСЄ онлайн-відеокамери спостереження дозволяють здійснювати відеофіксацію ситуації у режимі роботи 24/7.

 

"За допомогою цих камер міжнародні незалежні спостерігачі багаторазово фіксували факти порушення бойовиками режиму припинення вогню, здійснення провокаційних обстрілів позицій українських військ, обстрілів мирних жителів та цивільної інфраструктури на території, що контролюється урядом України", - повідомили у штабі.

 

Нагадаємо, за інформацією Головного управління розвідки Міноборони, Російська Федерація перекидає на тимчасово окуповану територію Донецької та Луганської областей додаткові снайперські підрозділи, озброєні у тому числі снайперськими гвинтівками іноземного виробництва.

 

 

 

 

 

схожі новини