Новини 2019-07-23 12:26

МінТОТ ініціює повторне введення санкцій проти Молдовського металургійного заводу

Тука зазначив, що дані санкції були запроваджені у травні 2018 року, однак з незрозумілих причин їх скасували у березні цього року.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій (МінТОТ) ініціює повторне введення санкцій проти Молдовського металургійного заводу. Про це повідомляє замглава міністерства Георгій Тука у.Facebook.

 

Так, Тука зазначив, що дані санкції були запроваджені у травні 2018 року, однак з незрозумілих причин їх скасували у березні цього року.

 

"Наше міністерство ініціює повторне введення санкцій проти Молдовського металургійного заводу. Ці санкції були запроваджені у травні 2018 року, але, з незрозумілих причин, були скасовані вже в березні 2019", - зазначив він.

 

 

До того ж замглави МінТОТ зауважив, що цей комбінат розташований на території ПМР.

 

"До ґрунтовної статті варто лише додати одну суттєву деталь: це підприємство розташоване на території т. зв. ПМР у місті Рибніца. Згідно домовленостей, які були досягнуті в результаті "прямих переговорів" (Медведчук, ау!) між Кишиневом і Тірасполем, цей комбінат, який працює за електрометалургійною технологією, отримує електроенергію безкоштовно! Що і призводить до недоброчесних конкурентних переваг на ринку", - підкреслив урядовець.

 

Нагадаємо, що  президент Володимир Зеленський у четвер, 11 липня, провів зустріч з прем’єр-міністром Молдови Маєю Санду.