Новини 2019-07-23 13:43

"У світі Ягланда Україна не є суверенною країною". МЗС відреагувало на заяву генсека РЄ про вибори до Ради

Раніше Турбйорн Ягланд заявив, що "некорумповані інститути в Україні- це шлях до суверенної української держави".

Заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця відреагував на заяву генерального секретаря Ради Європи Турбйорну Ягланду щодо дострокових парламентських виборів в Україні, нагадваши йому, що українська держава ввже є суверенною і незалежною. Про це йдеться у повідомленні у Facebook.

 

"Ягланд підлабузливо чіпляється за перемогу Зеленського але відразу дає у штангу у своєму твіті, коли пише, що Україна все ще "на шляху до суверенітету", - зауважив він.

 

Зокрема, дипломат відзначив, що у світі Ягланда Україна не є суверенною країною. Зауважимо, що  Ягланд неодноразово виступав із закликом повернути Росію до Ради Європи. 

 

"І тільки не кажіть мені, що це він "обмолвился". ГС - це не стажер, це найвища посадова особа, найнята керувати секретаріатом міжнародної організації, членом якої є вже більше двох десятків років суверенна і незалежна Україна, навіть якщо російські співробітники секретаріату вважають, що Україна - це "недострана", - додав Кислиця.

 

 

Нагадаємо, 22 липня Ягланд привітав партію "Слуга народу" з перемогою на дострокових виборах до парламенту, які відбулися 21 липня. "Браво президенту Зеленському та його партії "Слуга народу". Вибори створюють нову надію для України. Некорумповані інститути, яким люди можуть довіряти, - це шлях до суверенної української держави ", - заявив він.