Новини 2019-07-23 13:39

Окупанти облаштовують додаткові артилерійські позиції на Донбасі — розвідка

Бойовики активізували підготовку артилерійських підрозділів, у тому числі щодо скорочення термінів їх висування на передову.

Збройні формування Російської Федерації підвищили інтенсивність робіт із облаштування додаткових вогневих позицій поблизу лінії зіткнення на Донбасі. Про це у вівторок, 23 липня, на брифінгу повідомив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк, посилаючись на інформацію Головного управління розвідки.

 

"За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ підвищує готовність до застосування артилерії з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ", - сказав Гуцуляк.

 

Так, за його словами, з 22 липня окупанти, зокрема, активізували підготовку артилерійських підрозділів, у т.ч. щодо скорочення термінів їх висування на передову з районів зосередження. При цьому зросла інтенсивність робіт з обладнання додаткових артилерійських вогневих позицій поблизу лінії зіткнення.


Водночас, як розповів Гуцуляк, за повідомленням розвідки, у підконтрольних противнику засобах масової інформації зросла кількість викривлених і неправдивих повідомлень про агресивність намірів командування операції Об’єднаних сил. У такий спосіб противник, зауважив він, завчасно готує виправдання можливих провокаційних обстрілів позицій українських підрозділів.

 

Як повідомлялося, від початку доби вівторка, 23 липня, у зоні проведення операції Об'єднаних сил зафіксовано один ворожий обстріл українських позицій поблизу населеного пункту Луганське. 

схожі новини