Новини 2019-07-25 11:22

Сьогодні двоє полонених українських моряків відзначають день народження

Українські моряки Зінченко і Мокряк зустрічають день народження у російському полоні.

Військово-морські си́ли Збройних сил України привітали з днем народження лейтенанта Романа Мокряка та старшого матроса В'ячеслава Зінченка, яких Росія з 25 листопада 2018 року незаконно утримує у полоні. Про це йдеться у повідомленні на сторінці ВМС ЗС України у Facebook.

 

"25 липня – День народження лейтенанта Романа МОКРЯКА та старшого матроса В'ячеслава ЗІНЧЕНКА і 8 місяців російського полону 24 українських військових моряків. Це наша спільна боротьба за закон і справедливість, за неухильне виконання норм Міжнародного морського права, за нашу безпеку й оборону з морського напрямку", - йдеться у вітанні.

 

Також у ВМС ЗСУ зазначили, що пишаються їхньою відданістю і любов’ю до Батьківщини, незламністю та професіоналізмом.

 

 

"Міцного здоров’я вам, побратими. Будьте сильними і знайте, що на вас чекає вся Україна", - наголошується у повідомленні.

 

 

До того ж адвокат моряків Микола Полозов також привітав у Facebook їх з днем народження.

 

"Сьогодні ще у двох військовополонених українських моряків Романа Мокряка и В'ячеслава Зінченка дні народження! Роману виповнилося 33! В'ячеславу виповнився 21!" - написав він

 

Нагадаємо, що у середу, 24 липня, двоє військовополонених українських моряків святкують день народження: Володимиру Терещенку виповнюється 25 років, а Сергію Цибізову - 22. 

схожі новини