Новини 2019-07-25 14:56

На Донбасі троє військових РФ підірвались на власних мінах - розвідка

За інформацієїю ГУР Міноборони, командування російських окупаційних військ вживає заходів з приховування відповідної інформації.

За повідомленням Головного управління розвідки Міноборони України, збільшилась кількість випадків підриву на хаотично встановлених раніше мінно-вибухових пристроях військовослужбовців Російської Федерації, які прибули на Донбас у ході останньої ротації. Про це у четвер, 25 липня, повідомив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк на брифінгу.

 

"Так, 22 липня під час ліквідації загоряння трави у районі бойової позиції одного з підрозділів окупантів, підірвались троє російських військовослужбовців, один із них загинув, двоє важко поранені. Командування російських окупаційних військ вживає заходів з приховування цієї інформації", - розповів Гуцуляк.

 

Він також повідомив, що командування російських окупаційних військ вживає заходів з нарощування фортифікаційного обладнання передових позицій підрозділів, з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.


Зокрема, зросла інтенсивність робіт з обладнання окопів та бліндажів, поблизу яких встановлюються додаткові мінно-вибухові загородження. При цьому для мінування місцевості окупанти використовують протипіхотні міни російського виробництва, які заборонені міжнародними конвенціями.

 

Як повідомлялося, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні продовжує фіксувати озброєння та військову техніку збройних формувань Російської Федерації на Донбасі.