Новини 2019-07-25 17:31

Екс-начальника поліції Одеської області підозрюють у розкраданні речдоказів на 50 млн

Слідство встановило, що керівники суб’єктів господарювання у змові з екс-керівниками Нацполіції Одещини у 2017 році незаконно заволоділи великою партією контрафактної тютюнової продукції, яка мала статус речових доказів у кримінальному провадженні.

Екс-начальника поліції Одеської області Дмитра Головіна та його заступника підозрюють у заволодінні тютюновою продукцією, яка була речовим доказом у поліцейському розслідуванні. Про це повідомив заступник директора південного теруправління НАБУ Олексій Нижниченко.

 

"Слідство встановило, що керівники суб’єктів господарювання у змові з екс-керівниками Нацполіції Одещини у 2017 році незаконно заволоділи великою партією контрафактної тютюнової продукції, яка мала статус речових доказів у кримінальному провадженні, що розслідувалась на той час ГУ НП в Одеській області. Після чого випустили в незаконний обіг. Йдеться про партію тютюнової продукції обсягом 7 морських контейнерів. Ринкова вартість, якщо так можна визначити, становила 50 мільйонів гривень", - зазначив Нижниченко.

 

Зазначається, що загалом слідство викрило чотирьох осіб, причетних до незаконного заволодіння тютюновими виробами.Йдеться про самого Головіна, його колишнього першого заступника, а також двох керівників приватних компаній.

 

До того ж їм повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 ККУ – привласнення та розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживанням службовим становищем.

 

Так, двох осіб затримали – Головіна та, ймовірно, його екс-заступника.

 

Своєю чергою, детективи НАБУ розпочали розслідування цієї справи у другій половині 2018 року. 

 

Нагадаємо, що колишнього керівника поліції Одеської області затримано за розкрадання в особливо великих розмірах.