Новини 2019-07-25 18:14

Порошенко розповів подробиці допиту у ДБР

За словами екс-президента, допит стосувався угоди купівлі-продажу заводу "Кузня на Рибальському".

П'ятий президент України Петро Порошенко заявив, що ДБР не порушувало проти нього жодної кримінальної справи, а пояснення він надавав у справі купівлі заводу "Кузня на Рибальському ". Про це Порошенко заявив у четвер, 25 липня, під час спілкування з журналістами після відвідання ДБР.

 

"Ми отримали ще раз запевнення, що жодної кримінальної справи, де б фігурував Порошенко, не існує. Сьогодні ми надавали пояснення - пояснення були передані і в письмовому вигляді, і усно - щодо напрямків, які стосуються угоди купівлі продажу, абсолютно прозорої угоди, яка здійснювалася без моєї участі, заводу "Кузня на Рибальському ", - сказав Порошенко.

 

Він додав, що слідчі ДБР також повідомили його про те, що вони "намагаються здійснювати слідчі дії проти каналу "Прямий".

 

"У той же час по проросійських каналах у них немає інформації, і вони подальші дії (щодо цих каналів. - ред.) здійснювати поки що не збираються. Я дуже сподіваюсь, що спілкування в такий спосіб найближчим часом буде припинено", - акцентував екс-президент.

 

Згодом про допит розповів у Telegram  і директор Держбюро Роман Труба.

 

"Не дивлячись на те, що представники екс-президента постійно змінюють свої рішення, я вітаю крок Петра Порошенка, який в останній момент все-таки знайшов можливість та прийшов на допит. Отже: перший допит відбувся. На черзі – інші, повістку Петро Порошенко вже отримав. Конструктивна співпраця усіх учасників провадження дозволить знизити політичний градус та працювати виключно в правовій площині", - зазначив Труба.

 

Як повідомлялося, лідер партії "Європейська солідарність" та попередній президент України Петро Порошенко у четвер, 25 липня, прийшов у Державне бюро розслідувань.

 

Нагадаємо, що директор Державного бюро розслідувань (ДБР) Роман Труба 24 липня заявив, що п'ятий президент України Петро Порошенко прийшов у відомство з проханням допитати його сьогодні, а не 25 липня.