Новини 2019-07-26 17:39

Новообрані "слуги народу" їдуть до школи Зе-депутата

Освітній проект пройде наступного тижня у Трускавці.

Освітній проект для новообраних народних депутатів від партії "Слуга народу", який реалізує Київська школа економіки, пройде наступного тижня у Трускавці. Про це повідомив президент Київської школи економіки Тимофій Милованов у Facebook.

 

"Навчання буде максимально інтенсивним, жорстким та насиченим. Саме такий формат ми напрацювали спільно з представниками партії... Під час вибору місця для навчання ми зіштовхнулися з перешкодою: попри той факт, що Україна розвиває рекреаційну складову економіки, поки що немає комплексів, які можуть забезпечити одночасне навчання майже трьох сотень людей. Тому зупинили свій вибір на комплексі у Трускавці, де раніше проводили свої навчання великі міжнародні та українські компанії", - повідомив Милованов.

 

До того ж президент школи економіки зазначив, що формат роботи буде жорстким, лекції для депутатів триватимуть з 8:30 до 21:30.

 

"У комплексі з лекційними заняттями студенти опрацьовуватимуть здобуті знання в групах для того, аби закріпити їх", - зауважив Милованов.

 

Водночас, він повідомив, що це перший тиждень навчання, яке планує партія.

 

Як повідомлялось, у неділю, 21 липня, відбулися дострокові вибори до Верховної Ради України.

 

Згідно з результатами опрацювання 100% електронних протоколів, до Верховної Ради проходить п'ять партій. Найбільше голосів отримала партія "Слуга народу", за яку проголосували 43.16% виборців. Друге місце у партії "Опозиційна платформа За життя" з 13.05% голосів. Третє місце у партії "Батьківщина", за яку проголосували 8.18% виборців. Водночас за партію "Європейська солідарність" проголосували 8.10% людей, а за "Голос" - 5.82%. 

схожі новини