Новини 2019-07-29 10:20

В Афганістані біля офісу кандидата у віце-президенти стався вибух, загинули 20 осіб

Після вибху озброєні особи розпочали штурм будівлі і протистояння з афганськими силовиками.
У неділю, 28 липня, біля офісу кандидата у віце-президенти Амрулли Салеха прогримів вибух. Після цього озброєні особи розпочали штурм будівлі і протистояння з афганськими силовиками. Про це повідомляє Tolo News.
 
 
Так, внаслідок нападу загинули 20 осіб, ще 50 - отримали поранення. Водночас самого Салеха евакуювали, однак він отримав поранення. 

 

"Кількість загиблих у результаті комплексного нападу на політичне відділення колишнього міністра внутрішніх справ і кандидата у віцепрезиденти Амрулли Салеха в Кабулі зросла до 20 осіб, - йдеться у повідомленні.

 

За словами прес-секретаря МВС Нусрата Рахімі, під час нападу, який тривав протягом шести годин, 50 людей були поранені, додавши, що 16 загиблих - цивільні особи.

 

Нагадаємо, 20 квітня бойовки вчинили напад на міністерство зв’язку Афганістану у центрі Кабула. Зазначається, що напад почався незадовго до полудня з вибуху на вході в багатоповерхову будівлю міністерства у пожвавленому районі міста,  після чого відбулася стрілянина, яку можна було почути за милю.