Новини 11:47

Крисін невдовзі може вийти з в’язниці — ЗМІ

Також Крисін допомагає уникнути відповідальності у справі Майдану кримінальному авторитету Аремену Саркісяну.

Юрій Крисін, засуджений за напад під час протестів на Майдані на журналіста В’ячеслава Веремія, унаслідок якого останній загинув, може невдовзі залишити стіни виправного закладу. Про це повідомляє видання Insider з посиланням на джерела в правоохоронних органах.

 

Так, за інформацією джерел, Крисін допомагає уникнути відповідальності у справі Майдану кримінальному авторитету Аремену Саркісяну, також відомому як «Армен Горлівський». Так, джерело розповіло виданню, що раніше в місце, де відбуває покарання Крисін, прибула делегація для проведення переговорів з ним щодо справи Саркісяна, якого підозрюють в організації «ескадронів смерті», котрі нападали на учасників Майдану, викрадали і вбивали їх.

 

Зокрема, підозри щодо Саркісяна багато в чому базуються на свідченнях Крисіна.

 

До того ж зазначається, що Крисін у своїх свідченнях є досить вибірковим, залежно від відносин з тими чи іншими кримінальними угрупованнями. Тому можна припустити, що раніше його відносини з Саркісяном були не дуже теплими.

 

Своєю чергою, джерело повідомило, що  останнім часом ситуація різко змінилася. Зокрема, Крисін заявив про хибність його показань щодо Саркісяна. Більш того, за відомостями джерела видання, Крисін зараз документально оформляє заяву про те, що він нібито обмовив Саркісяна, оскільки заборгував йому велику суму грошей.

 

Крім того, на думку джерела, Крисіну було обіцяно щось, через що в нього з’явилася впевненість у швидкому виході на волю, його поведінка під час останніх судових процесів, де він бере участь за допомогою відеозв’язку, змінилася — він грубіянить, кричить і насміхається над іншими учасниками, а також імітує проблеми зі зв’язком.

 

Водночас, розгляд касаційної скарги захисту Крисина стосовно його вироку у справі про вбивство Веремія призначено на 30 липня.

 

Як повідомлялося, у ніч на 19 лютого 2014 року на розі вулиць Володимирської та Великої Житомирської в центрі Києва "тітушки" вбили журналіста Веремія. Спочатку його сильно побили, а потім вистрілили в спину.

 

18 вересня 2015 року начальник управління спецрозслідувань Головного слідчого управління Генпрокуратури Сергій Горбатюк повідомив, що вбивцею Веремія є людина на ім'я Джалал Алієв. За неофіційною інформацією, вбивця воював на боці бойовиків «ДНР» і був убитий у Горлівці в липні 2015 року.

 

22 грудня 2017 року "тітушці" Крисіну, який добивав битою пораненого журналіста, суддя Шевченківського райсуду Києва Олег Линник виніс вирок у вигляді 4 років позбавлення волі з відстрочкою покарання терміном на два роки. Таким чином, якщо протягом двох років Крисін не вчинить кримінальних злочинів, він буде звільнений від відбування покарання в місцях позбавлення волі.

схожі новини