Новини 16:51

У Кабміні обговорили проект відновлення мосту у районі КПВВ «Станиця Луганська»

Так, розроблено варіанти технічного завдання на відновлення мостового переходу.

Урядова робоча група узгодила параметри плану-графіку робіт з відновлення мосту в районі контрольного пункту в'їзду-виїзду у Станиці Луганській на лінії розмежування в Луганській області. Про це повідомила у Facebook прес-секретар представника України у ТКГ, екс-президента Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

 

Так, вона повідомила, що проект відновлення мосту у районі КПВВ «Станиця Луганська» обговорено на нараді під керівництвом віце-прем'єр-міністра Геннадія Зубка, в якій взяв участь Кучма, представники центральних відомств та місцевої влади.

 

До того ж зазначається, що 24-25 липня урядова робоча група провела дослідження стану мосту у Станиці Луганській.

 

 

«Розроблено варіанти технічного завдання на відновлення мостового переходу; надано доручення щодо визначення термінів, обсягів та джерел фінансування; узгоджено параметри плану-графіку робіт. Наші мостобудівці та місцева влада готові працювати над відновленням мосту цілодобово, роботам має передувати розмінування прилеглих територій», - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, що інженерам 26 липня вдалось обстежити міст у Станиці Луганській.

 

Також Україна пропонує відкрити контрольно-пропускний пункт "Зотолое" на час ремонту моста в Станиці Луганській. 

 

Як повідомлялось, Зеленський заявив, що Україна готова в односторонньому порядку розпочати відновлення мосту в районі Станиці Луганської.

схожі новини