Новини 2019-07-31 10:08

СБУ викрила колишнього працівника МВС, який шпигував на користь спецслужб Росії

Мешканець Запоріжжя, перебуваючи на тимчасово окупованій території Криму, був завербований співробітником ФСБ РФ.

Співробітники контррозвідки Служби безпеки України викрили колишнього працівника Міністерства внутрішніх справ, який здійснював розвідувальну діяльність на шкоду державній безпеці України за завданням ФСБ РФ. Про це у середу, 31 липня, повідомляє прес-служба СБУ.

 

 

Зокрема, оперативники української спецслужби встановили, що мешканець Запоріжжя, колишній працівник органів внутрішніх справ України, перебуваючи на тимчасово окупованій території АР Крим, був завербований співробітником ФСБ РФ.

 

Так, за завданням "куратора" агент через особисті зв’язки збирав розвідувальні відомості про суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію на Запоріжжі. Отриману інформацію він передавав представнику іноземної спецслужби при виїзді до тимчасово окупованої території АР Крим під приводом нібито вирішення сімейних питань.

 

Наразі тривають слідчо-оперативні дії. 

 

Як повідомлялося, Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження за підозрою українських кінопрокатних компаній у перерахуванні коштів спецслужбам Росії і саботажі українських фільмів.