Новини 2019-07-31 16:40

Трамп заявив, що допускає скорочення оборонного бюджету США

Як відомо, Трамп збільшував витрати на оборону в кожному з його бюджетів з початку вступу на посаду у 2017 році.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що він може розглянути скорочення витрат на оборону в майбутніх бюджетах після нарощування військових видатків протягом першої половини його терміну на посаді. Про це повідомляє агентство Reuters.

 

Очікується, що контрольований республіканцями Сенат проголосує цього тижня за підтримуваний Трампом бюджет, який передбачає 738 мільярдів доларів на оборонні витрати. Водночас дефіцит бюджету досягатиме майже трильйон доларів.

 

"У нас зараз дуже сильні військові. Значно сильніші після останнього бюджету. Тому надалі, в якийсь момент, я зможу скоротити. Але ми повинні були відновити наші збройні сили", - зауважив глава Білого дому.

 

Як відомо, Трамп збільшував витрати на оборону в кожному з його бюджетів з початку вступу на посаду у 2017 році, звинувачуючи своїх попередників у недостатньому фінансуванні військових.

 

Раніше стало відомо, що Трамп запланував розпочати виведення американських військових з Афганістану до наступних виборів глави держави, які відбудуться 3 листопада 2020 року.

схожі новини