Новини 2019-07-31 18:10

"Президент" Придністров'я виявився громадянином України - розслідування

Вадим Красносельський з 2007 по 2015 рік використовував понад 300 разів російський і щонайменше десять разів український паспорти.

Розслідування видання Rise Moldova показало, що "президент" Придністров'я Вадим Красносельський має паспорт громадянина України. Про це йдеться на сайті ЗМІ.

 

Зазначається, що журналісти отримали інформацію про поїздки посадовця на українську територію від джерел в Державній прикордонній службі України.

 

Так, так званий екс-глава придністровського МВС близько восьми років був у розшуку в Молдові. Однак, як наголошується, це не завадило йому подорожувати, перетинаючи кордон сусідньої країни практично щомісяця.

 

Зокрема, Красносельський з 2007 по 2015 рік використовував понад 300 разів російський і щонайменше десять разів український паспорти. Головні пункти призначення - Київ, Харків і Одеса.

 

Водночас МВС України повідомило виданню, що станом на березень 2019 року Красносельський не перебуває в карному розшуку.

 

Додається, що Красносельський був оголошений у міжнародний розшук 16 червня 2007 року, однак у 2016 році його виключили зі списку за ініціативою Кишинева. Через десять місяців він став "президентом" самопроголошеної республіки.

 

Раніше прем'єр-міністр Молдови Майя Санду заявила, що підтримує у перспективі надання Придністров'ю автономії за прикладом Гагаузії.