Новини 2019-08-01 16:04

Інститут нацпам’яті оскаржив повернення проспектам Бандери і Шухевича радянських назв

Зокрема, в тексті апеляційної скарги вказано, що висновки, викладені у Рішенні суду першої інстанції, не відповідають обставинам справи.

Український інститут національної пам’яті подав апеляційну скаргу на рішення Окружного адміністративного суду Києва щодо скасування рішень Київради про перейменування проспектів Московського і Ватутіна на честь Степана Бандери і Романа Шухевича. Про це у четвер, 1 серпня, повідомляється на сайті УІНП.

 

"Вважаємо, що судом першої інстанції під час розгляду справи по суті та прийняття Рішення суду першої інстанції було неправильно застосовано норми матеріального права та порушено норми процесуального права, не доведено обставини, що мають значення для справи, які суд першої інстанції визнав встановленими, а висновки, викладені у Рішенні суду першої інстанції, не відповідають обставинам справи", - йдеться в апеляційній скарзі.

 

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Київської міської ради щодо перейменування двох проспектів на честь Степана Бандери та Романа Шухевича, повернувши їм радянські назви - Московський та Генерала Ватутіна.

 

Своєю чергою, мер Києва Віталій Кличко повідомив, що столична влада готує апеляцію на відповідне рішення суду. Крім того, Кличко заявив, що на наступній сесії Київради буде ще раз ухвалено рішення про перейменування радянських проспектів.

 

Водночас в Окружному адміністративному суді Києва пояснили рішення повернути двом київським проспектам радянські назви, заявивши, що проспекти Московський та Генерала Ватутіна було перейменовано на проспекти Степана Бандери та Романа Шухевича з порушенням процедури.