Новини 2019-08-02 11:42

У місії ОБСЄ пояснили, як фіксуються випадки порушення режиму "тиші" на Донбасі

Водночас у штабі ООС наголосили, що оприлюднюють інформацію стосовно обстрілів виключно позицій Збройних сил України.

Спецільна моніторингова місія ОБСЄ фіксує кожен випадок використання озброєння як порушення режиму припинення вогню. Про це у п'ятницю, 2 серпня, у відповіді на запит Укрінформу зазначила керівниця відділу преси та публічної інформації СММ ОБСЄ Драґана Ніколіч-Соломон.

 

"СММ ОБСЄ розглядає кожний випадок використання озброєння (постріл, чергу, вибух і т.п.) як порушення режиму припинення вогню. Відповідні спостереження включаються до наших щоденних звітів, які публікуються на сайті ОБСЄ трьома мовами (англійською, українською та російською)", - йдеться у відповіді.


Водночас у штабі ООС заявили, що штаб Об'єднаних сил оприлюднює інформацію стосовно обстрілів виключно позицій Збройних сил України.

 

Раніше волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm повідомили, що спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ фіксують більше обстрілів з боку російсько-окупаційних військ під час "хлібного" перемир'я на Донбасі, ніж про це інформує у своїх звітах прес-центр штабу операції Об'єднаних сил.