Новини 2019-08-02 12:05

Новий глава ДПСУ анонсував реформу відомства

Всі посади, які будуть вивільнені, будуть спрямовані на підрозділи, які безпосередньо охороняють державний кордон

Новий керівник Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко заявив, що скоротить штат робітників у відомстві. Про це він розповів в інтерв'ю BBC News Україна.

 

Так, за його словами, в Державній прикордонній службі на даний момент 38 генералів.

 

"У нас штатна чисельність - біля 43 тисяч. Тобто на тисячу людей у нас один генерал. Це ненормально. А по штату їх може бути 54", - зазначається у повідомленні.

 

Так, Дейнеко відмовляється говорити про плани щодо реформування Держприкордонної служби.

 

"Я вам не розкажу, оскільки багато хто хоче їх почути, Нехай це буде сюрпризом. Людей, які не беруть участі в охороні кордону, стане менше, кардинально менше, генералів стане менше в рази", - повідомив він.

 

Водночас, Дейнеко зазначив, що при цьому загальна чисельність скорочуватися не буде. Всі посади, які будуть вивільнені, будуть спрямовані на підрозділи, які безпосередньо охороняють державний кордон.

 

"Все буде зроблено для того, аби солдат, який охороняє державний кордон, ніс службу в умовах, які дозволяють йому бути впевненим, що за ним є велика прикордонна родина і є держава Україна. Я хочу зробити все, щоб він був всім забезпечений. Тільки тоді він буде чесним і непідкупним", - сказав він.

 

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський 14 червня призначив керівником Державної прикордонної служби Сергія Дейнека.

схожі новини