Новини 2019-08-02 16:31

Біля мосту в Станиці Луганській було виявлено 31 міну

Зазначається, що вже було обстежено 0,13 га території.

Саперами Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) на території біля мосту в Станиці Луганській 2 серпня було виявлено, вилучено та знищено 31 вибухонебезпечний предмет. Про це повідомляє штаб ООС у Facebook.

 

Зазначається, що вже було обстежено 0,13 га території.

 

"Особовим складом піротехнічних розрахунків ДСНС зосередженим в районі виконання завдань виконуються роботи з розмінування ділянок на підконтрольній території України. Зокрема, вже обстежено 0,13 га території. Виявлено, вилучено та знищено 31 вибухонебезпечний предмет", - йдеться в повідомленні.

 

До того ж повідомляється, що в період з 1 по 10 серпня буде здійснюватися розмінування ділянок уздовж зруйнованого автомобільного мосту через річку Сіверський Донець на глибину 30 метрів з обох сторін.

 

"До виконання робіт залучено сили двох піротехнічних розрахунків ГУ ДСНС України в Луганській області. На цей період представники української сторони СЦКК отримали гарантії безпеки від представників тимчасово окупованої території Луганської області на обстеження ділянок території в районі зруйнованого мосту", - зазначається в повідомленні.

 

Нагадаємо, що 1 серпня бойовики ОРЛО не пускали саперів Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) на інший бік зруйнованого мосту в Станиці Луганській для розмінування прилеглої території. 

 

Зазначимо, що ДСНС  розпочала розмінування території поблизу моста в Станиці Луганській.

 

Раніше Тристороння контактна група з урегулювання ситуації на Донбасі у середу, 31 липня, домовилася про початок розмінування прилеглих до мосту в Станиці Луганській територій з 1 серпня. 

 

26 липня інженерам вдалось обстежити міст у Станиці Луганській.

 

Також Україна пропонує відкрити контрольно-пропускний пункт "Золоте" на час ремонту моста в Станиці Луганській. 

 

Як повідомлялось, Зеленський заявив, що Україна готова в односторонньому порядку розпочати відновлення мосту в районі Станиці Луганської.

схожі новини