Новини 2019-08-02 19:06

Прокуратура не вимагає запобіжного заходу для голови ОАСК - адвокат

Віталій Ілляшев також повідомив, що будуть вивчати питання щодо можливого оскарження підозри судді Вовку.

Наразі прокуратура не вимагає встановлення запобіжного заходу для голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка. Про це у п’ятницю, 2 серпня, заявив журналістам адвокат судді Вовка Михайло Ілляшев.

 

“Запобіжний захід — це така справа, що її не завжди взагалі просять. На сьогоднішній день немає ніякого питання про запобіжний захід”, — сказав він, відповідаючи на запитання щодо можливого запобіжного заходу для судді Вовка.

 

Ілляшев також повідомив, що будуть вивчати питання щодо можливого оскарження підозри судді Вовку.

 

Як повідомлялося, голові Окружного адміністративного суду Києва Павлу Вовку вручили підозру у втручанні в роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів та інших можливих злочинах. Крім того, про підозру у винесенні завідомо неправосудного рішення повідомили двом суддям ОАСК - Євгену Аблову та Ігорю Погрібніченко.

 

Нагадаємо, детективи Національного антикорупційного бюро України разом із Управлінням спеціальних розслідувань Генпрокуратури у п'ятницю, 26 липня, провели санкціоновані обшуки у приміщенні Окружного адміністративного суду м.Києва (ОАСК). 

 

29 липня підозри на суддів Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) надійшли на підпис до заступника генерального прокурора.

 

Водночас прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган заявила, що текст підозри суддям Окружного адміністративного суду  Києва через можливе втручання у діяльність Кваліфікаційної комісії суддів, не підкріплений фактажем. 

 

Однак згодом керівник Управління спецрозслідувань Сергій Горбатюк повідомив, що в  управлінні готові надати усі докази до проектів підозр керівництву і двом суддям Окружного адмінсуду Києва на нараді у керівництва Генпрокуратури. 

 

Крім того, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) опублікувало записи телефонних розмов фігурантів кримінальної справи стосовно голови і суддів Окружного адміністративного суду Києва.

схожі новини