Новини 2019-08-02 19:38

ЦВК визнала обраними вже 160 народних депутатів

Крім того, ЦВК прийняла протоколи ОВК про підсумки голосування з поміткою "Уточнений" ОВО № 198.

Центральна виборча комісія на засіданні у п'ятницю, 2 серпня, визнала обраними ще 7 народних депутатів, і загальна їх кількість наразі становить 160. Про це повідомляє прес-служба ЦВК у Facebook.

 

"Таким чином, станом на 2 серпня Центральна виборча комісія визнала обраними 160 народних депутатів України", - йдеться у повідомленні.

 

Як зазначається, на підставі оригіналів протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування ЦВК становила результати позачергових виборів народних депутатів України у 7 одномандатних виборчих округах. Визнано обраними народними депутатами України таких осіб: Михайла Лабу - в ОВО № 70, Валерія Лунченка – в ОВО № 71, Олександра Дубінського – в ОВО № 94, Ігоря Мурдія – в ОВО № 100, Андрія Лопушанського – в ОВО № 125, Максима Заремського – в ОВО № 202, Мар'яну Безуглу – в ОВО № 217.


Крім того, ЦВК прийняла протоколи ОВК про підсумки голосування з поміткою "Уточнений" ОВО № 198.

 

Комісія також внесла зміни до складу окремих окружних виборчих комісій та до єдиних кошторисів видатків окружних виборчих комісій окремих одномандатних виборчих округів для підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України.

 

Водночас ЦВК затвердила рішення деяких окружних виборчих комісій щодо виконання повноважень членів цих комісій на платній основі на позачергових парламентських виборах.

 

"Комісія залишила без розгляду по суті повторно подану колективну скаргу за підписом Єлістратова К.Ю. та інших осіб про порушення виборчого законодавства кандидатом у народні депутати України в ОВО № 136 Горенюком О.О., оскільки її подано з порушенням строків оскарження", - поінформували у ЦВК.

 

Нагадаємо, Центральна виборча комісія станом на 10:00 п'ятниці, 26 липня, порахувала 100% електронних протоколів на дострокових виборах до Верховної Ради України. 

 

Згідно з результатами опрацювання 100% електронних протоколів, до Верховної Ради проходить п'ять партій. Найбільше голосів отримала партія "Слуга народу", за яку проголосували 43.16% виборців. Друге місце у партії "Опозиційна платформа За життя" з 13.05% голосів. Третє місце у партії "Батьківщина", за яку проголосували 8.18% виборців. Водночас за партію "Європейська солідарність" проголосували 8.10% людей, а за "Голос" - 5.82%. 

 

Як повідомлялось, у неділю, 21 липня, відбулися дострокові вибори до Верховної Ради України.

схожі новини