Новини 2019-08-05 12:30

Іран затримав ще один танкер в Перській затоці

Зазначається, що семеро членів екіпажу судна були затримані, а паливо - конфісковане.

Іранське збройне формування "Корпус вартових Ісламської революції" (КВІР) заявив у неділю, 4 серпня, про затримання  "іноземного" нафтового танкера в районі Перської затоки. Про це повідомляє Deutsche Welle.

 

За даними Ірану, танкер нібито перевозив 700 тисяч літрів "контрабандного палива".

 

Зазначається, що коабель було затримано неподалік від портового міста Бушир ще 31 липня.

 

Так, семеро членів екіпажу судна були затримані, а паливо - конфісковане.

 

Водночас інформація про те, під прапором якої країни йшов танкер, та про громадянство моряків наразі невідома.

 

"Це іноземне судно отримало паливо з інших кораблів та перевозило його до арабських держав Перської затоки", - зауважив командувач КВІР Рамазан Зірахі.

 

Раніше Франція, Італія і Данія підтримали пропозицію Великої Британії про створення військово-морської місії під керівництвом Європи для забезпечення безпеки перевезень через Ормузьку протоку.

 

Нагадаємо, чиновники США заявили, що кораблі, які нібито належать Іранській революційній гвардії, наблизились до нафтового танкера Великої Британії British Heritage в Перській затоці  і запропонували зупинитися в іранських водах, але відступили після попередження британського військового корабля. Згодом британський уряд підтвердив, що три іранські судна намагалися заблокувати прохід танкера. Так, Лондон закликав Іран до деескаляції ситуації в регіоні. 

схожі новини