Новини 15:59

Батько Гандзюк подав заяву до суду як потерпілий у справі Павловського

На думку Віктора Гандзюк, Генпрокуратура продовжує "розвалювати" справу про вбивство його доньки Катерини.

Батько Катерини Гандзюк Віктор подав до Херсонського міського суду заяву про дотримання його прав як потерпілого. Про це Віктор Гандзюк написав у понеділок, 5 серпня, у Facebook.

 

"Сьогодні подав до Херсонського міського суду заяву про дотримання моїх прав як потерпілого у справі Павловського", - повідомив він.

 

За словами батька активістки, є інформація, що прокуратура збирається затвердити угоду без згоди з батьком Гандзюк.

 

"Мені прокуратура ніякої угоди не показувала і взагалі інформація по Павловському для мене і мого адвоката закрита", - додав Гандзюк.

 

У Херсонському суді він дізнався, що справу передали в Приморський суд міста Одеси, за клопотанням Верховного суду.

 

На думку Гандзюк, Генпрокуратура продовжує розвалювати справу про вбивство його доньки Катерини.

 

Як повідомлялося, фігурант розслідування вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк Ігор Павловський не порушив умов запобіжного заходу, відвідавши футбольний матч, оскільки термін його домашнього арешту завершився.

 

Нагадаємо, громадська активістка та радниця мера Херсона Катерина Гандзюк померла 4 листопада.  За попередньою інформацією, причиною смерті активістки став обрив тромбу. Своєю чергою, поліція перекваліфікувала кримінальну справу, за якою розслідується напад на херсонську активістку Катерину Гандзюк, на статтю "закінчене вбивство" Кримінального кодексу України. Однак уже 5 листопада у МВС заявили, що поліція виконала всі необхідні слідчі дії у рамках своїх повноважень та за рішенням Генеральної прокуратури України передала справу до Головного слідчого управління Служби безпеки України. 

 

5 листопада активісти повідомили, що Гандзюк померла в результаті поліорганної недостатності, яка розвинулися внаслідок хімічних опіків 30-39% тіла. 

 

Як повідомлялося, вирок п’ятьом особам, засудженим до позбавлення волі за вчинення нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк, "набрав законної сили та звернутий до виконання". 

схожі новини