Новини 2019-08-05 18:44

ВПС Німеччини не відповідають мінімальним вимогам НАТО з навчання пілотів - ЗМІ

Зазначається, що майже половина пілотів Люфтваффе не змогли виконати вимогу НАТО в 180 льотних годин в минулому році, тому що їх літаки не могли піднятися в небо через проблеми з обслуговуванням.

Німецькі війстково-повітряні сили не відповідають мінімальним вимогам НАТО з навчання пілотів, оскільки у них недостатньо робочих літаків.Про це повідомляє The Telegraph.

 

Так, майже половина пілотів Люфтваффе не змогли виконати вимогу НАТО в 180 льотних годин в минулому році, тому що їх літаки не могли піднятися в небо через проблеми з обслуговуванням.

 

Зазначається, що тільки 512 з 875 пілотів ВПС змогли досягти необхідної кількості льотних годин.

 

Зокрема, це розкриття додасть занепокоєння союзникам Німеччини по НАТО з приводу недофінансування.

 

"Люфтваффе знаходяться на низькому рівні",- визнав генерал-лейтенант Інго Герхартц, начальник штабу ВПС, в минулому місяці.

 

"Літаки заземлені через відсутність запасних частин, або вони відсутні на базах, бо проходять технічне обслуговування" – додав він.

 

Також повідомляється, що у лютому з'ясувалося, що в середньому лише 39 із 128 німецьких винищувачів Eurofighter і 26 з 93 старих винищувачів Tornado були доступні для бойових дій або навчання в минулому році.

 

До того ж наглядовий орган німецького парламенту попередив минулого року, що нестача військової техніки настільки серйозна, що країна не може виконати свої зобов'язання по НАТО.

 

Разом з тим, Німеччина опинилася під сильним тиском США щодо збільшення витрат на оборону. Президент Дональд Трамп закликав, щоб країна виконала мету НАТО щодо витрачання 2 відсотків ВВП на оборону.

 

Незважаючи на обіцянки німецького уряду рухатися до наміченої мети, поточні витрати Німеччини на оборону, як і раніше, далекі від неї і становлять всього 1,3 відсотка ВВП.

 

Нагадаємо, що Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас 2 серпня заявив, що у 2020 році Німеччина скористається своїм головуванням у Раді Європейського Союзу для просування нових форм контролю над озброєннями.

схожі новини