Новини 2019-08-06 12:21

Район проведення ООС відвідала делегація Швейцарії

Делегація провела зустріч із керівництвом Луганської ОДА, представниками "Восток SOS", співробітниками СБУ та представниками ОБСЄ.

Представники Посольства Швейцарської Конфедерації в Україні відвідали район проведення ООС та зустрілися з керівництвом Луганської ОДА. Про це у вівторок, 6 серпня, повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

“Військовий аташе при Посольстві Швейцарської Конфедерації в Україні полковник Урса Сульсера відвідав район проведення операції Об'єднаних сил. Під час візиту військовий аташе побував на КПВВ "Золоте", де був поінформований про особливості роботи всіх контрольних пунктів в’їзду-виїзду в межах Донецької і Луганської областей, порядок перетину лінії розмежування різними категоріями громадян”, - йдеться у повідомленні.

 

 

Як зазначається, Сульсера відвідав один із військових госпіталів у районі проведення ООС, де ознайомився з організаційною структурою системи медичного забезпечення ООС, алгоритмом і особливостями надання медичної допомоги українським військовим.

 

Також делегація провела зустріч із керівництвом Луганської ОДА, представниками неурядової організації "Восток SOS", співробітниками Служби безпеки України та представниками ОБСЄ.

 

Нагадаємо, делегація Франції на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон відвідала район проведення операції Об’єднаних сил у Донецькій та Луганській областях та поспілкувалася з місцевим населенням на лінії розмежування.

схожі новини