Новини 2019-08-08 10:29

Денис Казанський: Лідери «Л/ДНР» поступово перетворилися на «проукраїнських політиків»

Зараз ці ватажки говорять про необхідність повернення Донецька та Луганська в Україну й примушують місцевих мешканців звертатися до президента Володимира Зеленського.

На шостий рік війни сталося те, що у 2014 році мало хто міг собі уявити - лідери маріонеткових «республік» «Л/ДНР» поступово перетворилися на «проукраїнських політиків». Про це пише блогер і журналіст Тижня Денис Казанський.

 

Він зазначає, що зараз ці ватажки говорять про необхідність повернення Донецька та Луганська в Україну й примушують місцевих мешканців звертатися до президента Володимира Зеленського з проханням надати ОРДіЛО особливого статусу й прийняти непідконтрольні райони назад.

 

«А ті, хто не відступився від колишнього курсу і, як у 2014-му, наполягає на тому, що повернення в Україну бути не може й Донбас має приєднатися до Росії, тепер стали фрондою. З усіма відповідними наслідками. Адже в «русском мире» на опозиціонерів зазвичай вішається ярлик зрадників, руйнаторів, американських та українських агентів, інших негідників», - пише Казазанский.

 

Таким чином, зауважує журналіст, ті, хто 2014 року стояв в авангарді антиукраїнських заворушень і робив усе, щоб відірвати Донбас від України, тепер за іронією долі перетворилися на «пособників укропів», які підривають «стабільність республік». Саме так сьогодні називають тих, хто намагається критикувати дії та заяви Пушиліна й Пасічника.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

схожі новини