Новини 2019-08-08 14:00

Окупанти відпрацьовують наступальні дії на Донбасі - розвідка

Бойовики розпочали навчання ротних тактичних груп на бойових машинах піхоти, посилених танками та артилерією.

Збройні формування Російської Федерації проводять інтенсивні заходи бойової підготовки наступальних дій на Донбасі. Про це у четвер, 8 серпня, повідомив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк, посилаючись на дані Головного управління розвідки.

 

"Попри заяви керівництва Росії та підконтрольних йому російських окупаційних адміністрацій про готовність мирного врегулювання збройного конфлікту на Сході України, у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ проводяться інтенсивні заходи бойової підготовки за наступальною тематикою", - сказав він. 

 

За інформацією Міноборони, зокрема, з 5 серпня розпочато навчання ротних тактичних груп російських окупаційних військ на бойових машинах піхоти, посилених танками та артилерією, під час яких відпрацьовуються питання подолання (форсування) водних перешкод на тактичному фоні з етапом бойової стрільби.

 

Гуцуляк додав, що російське командування планує завершити зазначені заходи підготовки до кінця серпня.

 

Як повідомлялося, від початку поточної доби, 8 серпня, російсько-окупаційні війська чотири рази порушили режим припинення вогню. Втрат серед українських військових немає.